Najmodniejsze fryzury na Andrzejki

modna fryzura na Andrzejki 2011Obecnie świat fryzjerstwa tak poszerzył swe horyzonty, że właściwie nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia na tym polu. Fantazyjne koki, wysoko upięte, natapirowane krótkie i zadziornie sterczące kosmyki, bajeczne loczki, atrakcyjne sploty, uczesania z długich włosów przedstawiające prawdziwe arcydzieła sztuki fryzjerskiej oraz kolory tak soczyste jak nigdy dotąd i bardzo naturalne a ponadto mnóstwo środków do stylizacji, najlepszej jakości, dzięki którym osiąga się efekty o jakich nie śniłyśmy, drogie panie!

Toteż z wykonaniem fryzurki na Andrzejki nie będzie żadnego problemu może pojawić się jedynie dylemat na co się zdecydować. Przeglądając strony internetowe, czasopisma i sterty katalogów z najmodniejszymi uczesaniami na ten rok, nie da się nie zauważyć, że styliści kładą duży nacisk na naturalność kolorystyczną, jaka jednocześnie kontrastuje z teksturą włosów. Najpierw o barwie słów kilka.

Wspomniana naturalność nie oznacza, że mamy nie farbować włosów, wprost przeciwnie, jednakże barwy te nie będą już tak jaskrawe jak te sprzed roku. Oczywiście w Andrzejki powinno się zaszaleć i zrobić na głowie coś nietuzinkowego, ale lepiej postawić na formę niż na krzyczące kolory. Intensywne fiolety i neonowe róże zdecydowanie będą musiały poczekać, teraz kolory na głowie powinny być stonowane, bardziej rzeczywiste, bliższe temu czym obdarzyła nas natura, czyli delikatne brązy, blond w wielu odsłonach, naturalna czerń itp.

Nie znaczy to jednak, że nie można się tej jesieni wyróżniać czymś kolorowym na głowie, bowiem rudy ma swoje pięć minut. Świetnie się wpisuje w panujący nurt hołdujący prostocie a jednocześnie jest kolorem występującym w przyrodzie w czystej postaci.

Jeśli już wybierzemy kolor najbardziej odpowiadający naszej karnacji i upodobaniom, czas przejść do wyboru andrzejkowego uczesania. Nieskończenie wiele opcji aranżacyjnych dają włosy długie. W tym roku na andrzejkowy bankiet, bal oraz eleganckie przyjęcie dobrym rozwiązaniem będzie luźne ich upięcie. Falujące niby koczki, z wpiętymi delikatnymi ozdóbkami lub też połyskujące z lekka brokatem to sposób na oryginalność i modną elegancję w jednym. Świetnie spisują się na salonach również francuzy plecione klasycznie jak też fryzura wykonana z kilku misternie uwikłanych sieci warkoczy i innych nowoczesnych splotów. To robi wrażenie zwłaszcza teraz, wystarczy tylko oddać się w ręce dobrego fryzjera.

Nie należy się też bać odważnych cięć. Andrzejki są świetną okazją aby zaskoczyć znajomych, partnera, przyjaciółkę i ściąć włoski na krótko. Taki zabieg potrafi wiele zmienić, odjąć kilka lat z metryki, podkreślić kształt twarzy do tej pory przysłonięty długimi kosmykami oraz zmienić całkowicie wizerunek. Ponadto krótkie włosy wcale nie pozbawiają nas wielu wariantów uczesania tak zadziornego jak i romantycznego lub fantazyjnego w zależności od tego co będzie bardziej harmonizować z charakterem imprezy jaką uświetnimy i tym co na siebie zarzucimy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *