Wyszczuplające kreacje sylwestrowe

wyszczuplająca-sukienka-wieczorowaKreacja na Sylwestra powinna być wyjątkowa niezależnie od tego gdzie planujemy go spędzić. Jeśli strój będzie odpowiednio dopasowany do sylwetki i atrakcyjny, możemy być pewne, że humory nam dopiszą. Na kilka dni przed jedyną taką nocą w roku nierzadko jest nam trudno zdecydować co założymy a więc także niełatwy jest zakup. Jak zawsze w kwestii dobierania elementów garderoby musimy mieć na uwadze wymagania własnej figury oraz to co już mamy w szafie na specjalne okazje, tak, aby dobrać ewentualne dodatki.

Podstawą idealnego dopasowania każdej sukienki, tuniki, bluzki itd. jest skrupulatne przymierzanie. Bez tego duża część pięknie prezentujących się na manekinach i wieszakach kreacji po jednorazowym założeniu ląduje na dnie szafy a my z niezadowoloną miną staramy się zrekompensować sobie nieudany zakup. Poza tym, że powinniśmy się oswoić z przymierzalnią, w której nie zawsze czujemy się komfortowo, warto zaznajomić się z pewnymi modowymi trikami. Dzięki nim każdy strój układa się idealnie, podkreśla zalety sylwetki jednocześnie ukrywając wałeczki na brzuchu bądź zbyt masywne uda.

Dzisiejsze rozwiązania stylizacyjne zmierzają do tego aby ułatwiać kobietom wybór w butikach, dodawać pewności siebie i przekonywać, że w każdej sytuacji można prezentować się modnie i atrakcyjnie bez dodawania sobie lat. Szczególnie panie z kilkoma nadprogramowymi kilogramami przechodzą katorgi poszukując sukni na sylwestrowy bal lub innej kreacji na tę okazję. W efekcie odechciewa się nam spacerować od sklepu do sklepu a i perspektywa świętowania końca roku w stroju kupionym pod presją i często z przymusu coraz bardziej nakłania do pozostania w domu.

Odrzućmy więc to czarnowidztwo i zastanówmy się jak to zmienić. Każda dziewczyna i dojrzała kobieta marzy o szczupłej sylwetce, jedne z nich mają ją tak po prostu inne muszą się o nią postarać. Diety i ćwiczenia nie zawsze pomagają albo zwyczajnie nie mamy na nie czasu, za to właściwie dobrane ubranie potrafi załatwić sprawę od ręki.

Jest na to wiele sposobów; między innymi wyszczuplająca czerń; zawsze na miejscu, uniwersalna a wraz ze złotymi lub srebrnymi dodatkami bardzo szykowna. Poza tym wiele innych ciemnych barw daje taki sam efekt. Co do samego fasonu sukien, najlepszym wyborem dla ukrycia tak zwanej oponki na brzuchu będzie gorset. Wyszczupli on talię, podkreśli biust. Natomiast jeśli nie chcemy odkrywać ramion można zarzucić nań szal lub też wybrać całkowicie inną koncepcję w postaci prostej lekko rozszerzającej się ku dołowi sukni z półrękawkiem, a dla dodania sylwetce lekkości mogą być one wykonane z szyfonu, bardzo modnego w ostatnim czasie.

Podstawą doboru kreacji wyszczuplającej na Sylwestra jest ukształtowanie swojej figury na wzór klepsydry, litery X; idealnego układu. Dlatego też odwracamy proporcje starając się ukryć to co jest zbyt wydatne i podkreślić to co uwydatnienia wymaga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *